Özdemir İnşaata’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.
İletişim
444 56 90
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Pazar: 09.00 - 18:00

Çok Özel Bir Yaşam Projesi…

Özdemir İnşaat’ın “konut değil, yaşam alanları üretiyoruz” felsefesiyle İstanbul’un incisi yükselen değeri Tuzla’da üretimine başladığı yeni yaşam projesi “Port Life Tuzla” ile Ege kıyılarının huzurlu hayatı İstanbul’a taşınıyor. Proje geniş peyzaj alanları ve ayrıcalıklı sosyal yaşam olanaklarıyla metropolit hayatın karmaşasından sizi uzaklaştırmayı, aradığınız huzur ve mutluluğu bulmayı vaat ediyor. Her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek konfora sahip olan Port Life Tuzla, Dünya’nın sayılı marina projeleri arasında gösterilen Tuzla Marina’nın yanı başında yükselmeye devam ediyor.Port Life Tuzla projesinin konumu, bulunduğu bölge itibariyle yükselen bir değer olma niteliği taşıyor. Ayrıcalıklı konumu ve kaliteli özel bir yaşam projesi olmasıyla birlikte, kazançlı bir yatırım fırsatını da beraberinde getiriyor. Hayallerinizdeki mutluluğa ve Tuzla Marina’nın yanı başında yaşayarak marina konforuna sizi davet ediyor.

Port Life Tuzla projesinde konforunuz için bütün ince detaylar düşünülmüştür. Modern mimarisinin yanı sıra, ayrıcalıklı konumu ve doğal yaşam konsepti ile hayatınıza değer katacak çok özel bir yaşam projesidir.

Port Life Tuzla projesi içinde yer alan kapalı otoparkı, kamelya ve dinlenme alanları, sosyal tesisleri, açık ve kapalı spor alanları, yüzme havuzu, geniş peyzaj alanları, süs havuzu, meyve bahçesi ve çocuklarınızın özgürce oyun oynayabileceği çocuk oyun parkı alanları ile sizde aradığınız konforu, mutluluğu, huzuru ve doğallığı burada bulabilirsiniz. Gündüz projenin ayrıcalıklı sosyal yaşam alanlarında seçkin komşularınız eşliğinde dilediğiniz kadar vakit geçirebilir, akşam saatlerinde sevdiklerinizle birlikte gün batımı keyfini balkonunuzda çayınızı yudumlayarak yapabilirsiniz. Avlusundaki meyve ağaçlarıyla meyvenizi dalından kopararak yeme keyfine varabilir, İstanbul’da aradığınız doğal ve huzurlu yaşam alanına, hayal ettiğiniz sahil kasabasına, bu proje ile sahip olabilirsiniz.Port Life Tuzla, ferah oturma alanları, kullanışlı oda ve mutfak planlarıyla evinizde vakit geçirmekten keyif alacağınız şekilde tasarlanmıştır. 5 katlı 3 blok’tan oluşan projede her aileye uygun bir yaşam alanı sunabilmek için, alternatif daire seçenekleri bulunmaktadır. 2+1 zemin kat, 2+1 normal kat, 3+1 normal kat, 2+2 çatı dubleks, 3+2 çatı dubleks ve 4+2 çatı dubleks ile birçok daire tiplerinden oluşan proje’de 2+1 zemin katlarda bahçe kullanım imkanı bulunmaktadır.

Depreme dayanıklı statiği ile sağlam temeller üzerinde inşa edilen Port Life Tuzla’da rahatınız için, her daireye özel ayrılmış bir kapalı otopark bulunmaktadır. Güvenliğiniz için, nizamiyede özel güvenlik ekipleri tarafından, kamera sistemi ile proje alanları ve giriş çıkışların kontrol edilmesi planlanmıştır. Sizde sevdiklerinizin güvenliğini sağlayacak, konforlu bir yaşama evet diyebilir, bu ayrıcalıklı yaşam projesinde hayatınıza değer katmak için bir adım atabilirsiniz.

Satışını tamamladığı tüm gayrimenkul projelerinde, sunduğu ayrıcalıklarla yatırımcılarına her zaman kazanma fırsatı veren Özdemir İnşaat, yeni projesi Port Life Tuzla ile de bu misyonunu koruyarak yine değerli bir yatırım fırsatı sunuyor.

Daha detaylı bilgi için sizi de satış ofislerinde bir kahve içmeye davet ediyoruz.
Evliya Çelebi Mh. Çelebi Sk. NO:17 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: 444 56 90
E-mail: info@ozdemir.com.tr