Özdemir İnşaata’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.
İletişim
444 56 90
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Pazar: 09.00 - 18:00

Port Life Tuzla’da Lansman

Özdemir İnşaat’ın Port Life Tuzla projesi İstanbul Anadolu yakası Tuzla’da yeşil ve mavi ile iç içe bir yaşam sunuyor. Port Life Tuzla projesinde, lansmana özel fiyatlar ve fırsatlar devam ediyor. En yüksek binası sadece 6 kat olan projede daireler 244.000 liradan satışa sunuldu.


Lansman fiyatlarla dairelerin büyük bölümü hızla satıldı. Bir süre için % 0 faiz imkanlarıyla, 240 aya varan vadelerle çok cazip fiyata sahip olan projenin büyük bölümünün satışı gerçekleşti. Tuzla bölgesinin her geçen gün yükselen bir değer olması sebebiyle de proje ayrıca ilgi gördü. Anadolu yakasının parlayan yıldız bölgelerinden Tuzla, ulaşım yönüyle de oldukça cazip durumda. Yeni açılan tem bağlantı yolları, yakın güzergahta ki 3. köprü, metro projesi, arabalı vapur gibi önemli ulaşım noktalarının yakın mesafede oluşu ile bölgeye gidip gelmek kolaylaşıyor.

“Konut değil, yaşam alanları üretiyoruz” felsefesiyle hayata geçirdiği projelerinde ayrıcalıklı sosyal yaşam alanları sunan ve fark yaratan kaliteye sahip olan Özdemir İnşaat ev sahibi olmak isteyenlerin vazgeçilmez tercihi oluyor. Sektörde emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Nermin Işık; Geniş ve Ferah bir Ev Hayalimiz Vardı

Biz yıllardır Pendik kaynarca’da oturduk ve evimizi büyütüp yeni bir ev almaya karar verdiğimizde Pendik’te bütün yeni yapılan projeleri gezmiştik. Gördüğümüz projeler arasında tercihimizi Özdemir İnşaat’tan yana kullandık.


Hem emsallerine göre fiyatı daha uygundu hem de insanı içine çeken sıcak mimarisi, ferah ve kullanışlı oda planlarıyla bizi çok etkiledi. Şimdi bu tercihi yaptığımız için çok mutluyuz. Yaptığımız yatırım da bize tahminimizin üzerinde kazandırdı. Teşekkürler, Özdemir İnşaat…

Mehmet Gör; Gerçekten Kaliteli bir Yaşamın Anahtarı

Ben Prestij park projesi hayata geçmeden önce orada yaşayan kat maliklerindenim. Farklı birçok inşaat firmalarından teklif gelmiş olmasına rağmen bizim tercihimiz Özdemir İnşaat oldu.


Bu konuda çok şanslıyız çünkü tahminimizin üzerinde bir hızla taahhüt edilen tüm şartları, konusunda profesyonel uzman kadrosuyla yerine getirdiler. Bizlere gerçekten kaliteli bir yaşamın anahtarını sundular. Teşekkür ederiz.

Dr. Şeref Bakırtaş; Stresten Uzak, Sosyal bir Yaşam Alanı

Ben devlet hastanesinde doktorum ve uzun saatler çalışıyorum. Uzun zamandır hastaneye yakın konumda işten sonra çıktığımda havuza girebileceğim, spor yapabileceğim, kafesinde vakit geçirebileceğim, sosyal olanakları fazla olan, kalitesine güvendiğim bir inşaat firmasından daire bakıyordum.


Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Özdemir İnşaat’ın Prestij Park projesini inceledim. Görür görmez hayal ettiğim ev işte bu dedim. Hastane ortamının stresinden uzaklaşabileceğim sosyal yaşam alanlarına sahip olan, konforlu bir projeden daire almanın mutluluğunu yaşıyorum. Teşekkürler, Özdemir İnşaat...
Evliya Çelebi Mh. Çelebi Sk. NO:17 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: 444 56 90
E-mail: info@ozdemir.com.tr